Kategorie
Bez kategorii

OSK – nasza tania szkoła jazdy Legionowo

 

Gdy już usiądziesz za kierownicą, instruktor z miejsca takiego jak szkoła jazdy Legionowo przeprowadzi Cię przez ćwiczenia w kokpicie. Będzie się ono składać z procedur bezpieczeństwa i przydatnych wyjaśnień, które pokażą Ci, jak wyregulować niektóre części samochodu, aby mieć pewność, że będziesz mógł bezpiecznie prowadzić. Chociaż instruktor prawdopodobnie będzie przez to przechodził wystarczająco powoli, pamiętaj, aby poprosić go o powtórzenie czegokolwiek, jeśli nie jesteś pewien.

Wiertło w kokpicie jest inaczej znane jako DSSSM i jest całkiem proste, gdy zrobisz to kilka razy.

Drzwi. Zanim wyruszysz w podróż z miejsca takiego jak szkoła jazdy Legionowo, musisz najpierw upewnić się, że wszystkie drzwi są zamknięte i zabezpieczone.
Siedziba. Fotel należy wyregulować tak, aby mieć pewność dotarcia do elementów sterujących, dobrej widoczności drogi przed sobą i patrzenia w lusterka. Konieczne będzie również przesunięcie zagłówka.
Pozycja sterownicza. Kierownicę należy przesunąć bliżej/dalej, wyżej/niżej, w zależności od pozycji.

Jeśli uczestniczysz w kursie w PassMeFast, Twój instruktor jazdy ze szkoły jazdy Legionowo odbierze Cię z domu lub miejsca pracy, w zależności od Twoich preferencji i ogólnej dostępności. Jeśli jednak uczysz się u innej szkoły nauki jazdy lub niezależnego instruktora, może ona poprosić Cię o spotkanie w wyznaczonym miejscu.
Nauka jazdy jest o wiele łatwiejsza niż się wydaje. Z siedzenia pasażera lub na filmach wygląda to odstraszająco, ale gdy już zasiądziesz za kierownicą i delikatnie położysz stopę na pedale, proces staje się bardzo intuicyjny. Na początku naucz się robić wszystko powoli, a będziesz na dobrej drodze do opanowania podstaw. W tym artykule założono, że będziesz prowadzić pojazd z automatyczną skrzynią biegów. Jeśli nie jeździsz skrzynią automatyczną, zamiast tego przeczytaj o podstawach jazdy z drążkiem zmiany biegów (ręczna skrzynia biegów), chociaż ogólny proces będzie nadal podobny. OSK szkoła jazdy Legionowo zaprasza!