Kategorie
Bez kategorii

Nasza markowa odzież reklamowa w Warszawie!

Od połowy ubiegłego wieku coś się wydarzyło. Dzisiejszy rynek artykułów promocyjnych nie ma już wiele wspólnego ze skromnymi początkami po wojnie. Jest to obecnie branża niezwykle konkurencyjna i z pewnością dochodowa. Co roku obroty wynoszą miliardy euro, w Niemczech w 2018 r. było to ponad 3,5 miliarda. W samej Republice Federalnej na rynku materiałów promocyjnych pracuje około 60 000 osób.

Dla porównania: Według oficjalnych danych w USA, w często niedocenianej branży, zatrudniającej ponad 250 000 osób, obroty przekraczają 22 miliardy dolarów generowała odzież reklamowa w Warszawie. Podobnie sytuacja wygląda we wszystkich innych uprzemysłowionych krajach świata.

W skrócie: produkty promocyjne takie jak odzież reklamowa w Warszawie zyskały ugruntowaną pozycję. Od kilku lat świętują imponujący triumf w komunikacji marketingowej. Eksperci szacują, że w samych Niemczech każdego dnia w marketingu pracuje ponad 4000 wyspecjalizowanych handlowców i agencji. Handlowcy, producenci i importerzy spotykają się co roku w styczniu w Düsseldorfie na PSI, wiodących targach w Europie, i wymieniają poglądy na temat aktualnych trendów i nowych pomysłów na produkty takie jak odzież reklamowa w Warszawie. Odzież reklamową w Warszawie kupisz w Promoteca!