Kategorie
Bez kategorii

Gdzie na wypoczynek Dąbki?

Jakim właścicielem pensjonatu oferujący wypoczynek Dąbki chcesz być?
Jeśli nocowałeś w wielu różnych pensjonatach, wiesz, że istnieje wiele różnych typów właścicieli pensjonatów.

Niektórzy są ubrani swobodnie i witają Cię serdecznie domową herbatą i ciastem oraz spędzają czas na pogawędce. Inni mogą być uprzejmi, ale bardziej formalni. Niektórzy mogą Cię mocno przytulić, zaprowadzić do swojej kuchni i traktować jak rodzinę!

Jeden z bardziej formalnych właścicieli B&B oferujących wypoczynek Dąbki dał mi kiedyś taką pochlebstwo w mediach społecznościowych, bo przyznałem, że otwierałem drzwi moim gościom w kapciutku.

Jako właściciel pensjonatu oferującego wypoczynek Dąbki musisz być bardzo tolerancyjny i często uprzejmy w stosunku do gości, nawet jeśli naprawdę nie masz na to ochoty. Przeczytaj więcej na moim blogu Czy pozwalasz swojemu szympansowi prowadzić Twój pensjonat?

Sugerowane ćwiczenie – Jakim właścicielem pensjonatu chcesz być?

Na potrzeby tego ćwiczenia wyobraź sobie, że jesteś jednym z przyszłych klientów piszących recenzję w serwisie TripAdvisor na temat pobytu w Twoim pensjonacie. Pobyt był udany i opisują Cię jako właściciela pensjonatu. Co chciałbyś, żeby mówili o Tobie?

 

Kto jest Twoim idealnym gościem B&B od wypoczynku Dąbki?
Wiedza o tym, kim jest Twój klient, jest kluczem do prowadzenia udanego biznesu. Kiedy już wiesz, kim jest Twój klient, możesz stworzyć i prowadzić obiekt B&B odpowiadający jego wymaganiom, oczekiwaniom i marzeniom. Będziesz mieć gości B&B, którzy pokochają Twoją firmę. Napiszą Ci świetne recenzje, polecą Cię swoim znajomym i będą wracać.